Hodnocení - Digital Kids R2379HX9

Značka: LorusKód: hLO1427
Dětské digitální hodinky Lorus v černočerveném provedení jsou vyrobené z praktického plastu a mají elektrické podsvícení a vodotěsnost na plavání.

Celkové hodnocení

2 hodnocení | průměr 90 %
Přejít na detail produktu

Kvalitně konstruované plastové dětské hodinky s voděodolností 10BAR, což je příznivé. Display je poněkud hůře přehledný, což je dáno zejména titěrností hodinek, jeho podsvícení čísel vypadá ale dosti hezky, neoslňuje a čas je za tmy je dobře čitelný. Hodinky jsou vybaveny stopkami s mezičasem, časovačem, alarmem a druhou časovou zónou. Možné je nastavit pípnutí každou celou hodinu. Cenu bych hodnotil spíše jako odpovídající, nikoli však výhodnou. Nastavení je jednoduché, manuál poněkud zbytečně složitý u jednoduchých funkcí, složiější funkci mezičasu ovšem mnoho nevysvětlí, dosud jsem nepochopil jeho obsluhu. Vzhledem k tomu, že jde o funkci celkem nadbytečnou, není na překážku produkt doporučit.

+ levné dětské hodinky + plastová, ale zdá se odolná konstrukce + voděodolnost 10BAR, takže s hodinkami lze i plavat + hezké podsvícení číslic

- poněkud horší přehlednost displaye - překvapila mne titěrná velikost hodinek, na obrázku se zdají větší

Doporučuji.

Hodinky jsou pro osmiletého syna. On je nadšený. Chtěl tentokrát digitální a vodotěsné. Navíc stopky a budíček a všechno funguje jak má. Kluk je spokojen. Hodinky má cca 14 dní. Už párkrát vyzkoušel i vodotěsnost a bezva :-)