loading
loading
 
Nalezeno 643 produktů

+Filtr

Co je vlastně dneska v módě?
Nalezeno 643 produktů

Řadit dle:

Nahoru

12345....11

Nalezeno 643 produktů

Náušnice z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli patří v současné době mezi nejoblíbenější a jde o nejrozšířenější typ šperků vůbec. Ocelové šperky si získaly mnoho příznivců po celém světě, a to nejen díky zajímavému designu, ale také odolnosti a příznivým cenám. Jde o skvělou alternativu drahých kovů, neboť chirurgická ocel má ty nejlepší vlastnosti, přesto je mnohem levnější. Zejména pak náramky a náušnice z chirurgické oceli si drží přední postavení mezi šperky.

Jaké jsou hlavní přednosti oceli?

Co je to vlastně chirurgická ocel? Jde o kvalitní slitinu kovů, která se využívá ve zdravotnictví pro výrobu lékařských nástrojů. Je to velmi tvrdý a odolný materiál, který své uplatnění našel také ve šperkařství. Patrně největší výhodou oceli je, že nepodléhá oxidaci ani korozi a nezpůsobuje alergické reakce.

Šperky se z chirurgické oceli začaly vyrábět nejen díky skvělým vlastnostem, ale také pro svou typickou temně kovovou barvu. Největšími přednostmi chirurgické oceli je tedy vysoká pevnost, barevná stálost a hypoalergennost.

ocelové náušnice

Šperky nejen pro mladé

Náušnice z chirurgické oceli a šperky vyrobené z tohoto materiálu obecně jsou oblíbené zejména mezi mladými lidmi a muži. Je to dáno tím, že chirurgická ocel se velmi často používá při výrobě piercingu, přívěsků na klíče, náramků, řetízků a v neposlední řadě také náušnic. Šperky z chirurgické oceli jsou cenově dostupné pro každého. Velmi často se můžeme setkat se šperky, které jsou vyrobeny z oceli v kombinaci s bílým zlatem nebo dokonce i briliantem. Pokud máte citlivou pokožku nebo jste přímo alergičtí na kovy, pak vězte, že chirurgická ocel bude ta nejlepší volba.

Největšího rozmachu se ocelovým šperkům dostalo na počátku nového tisíciletí, kdy se staly módním trendem. Mohou být lesklé, ale také broušené do matu a mají velmi zajímavé designy, které často ocení nejvíce právě mladí lidé.

ocelové náušnice

Pestrá nabídka pro každého

Ocelové šperky zahrnují pestrou škálu výrobků, vyrábí se z nich prakticky všechny šperky, na které si jen vzpomenete včetně přívěsků. Ocelové šperky však nespadají pod ochranu puncovního úřadu, protože ocel není drahý kov. Jde o pouze o ušlechtilý kov, který se však svými vlastnostmi stříbru a zlatu hravě vyrovná.

Velmi pestré portfolio ocelových šperků představují náušnice. Patrně nejoblíbenější jsou náušnice kruhy z chirurgické oceli. Tyto náušnice lze vybírat buď v jednoduchém hladkém provedení, nebo osázené kameny (nejčastěji krystaly Swarovski). Náušnice z chirurgické oceli kruhy nabízíme hned v několika velikostech i barevných odstínech. Velmi zajímavě působí chirurgická ocel zlatá, nebo jako dokonalý kontrast chirurgická ocel černá. Náušnice ve tvaru kruhu jsou klasika, která nestárne. Nemusíte se tak obávat, že vyjdou brzy z módy.

Samostatnou skupinu tvoří dětské náušnice z chirurgické oceli. Jsou vhodné pro děti od kojeneckého věku, protože nevylučují nikl a jsou maximálně šetrné k citlivé dětské pokožce. Důraz je kladen zejména na bezpečnost a maximální komfort.

ocelové náušnice

Péče o šperky z oceli

Péče o ocelové šperky není náročná. Stačí je pouze jemně přetřít navlhčeným ubrouskem a vyleštit. Ocelové šperky mají tendenci ztrácet lesk, proto je tato pravidelná údržba velmi důležitá. Pokud potřebujete ocelový šperk zbavit nečistot, stačí jej namydlit a důkladně omýt vodou. Ovšem to nelze praktikovat u každého šperku, zejména pak pozor u těch, které jsou zdobeny krystaly.

Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni