Skip Pay

Nakupujte chytře s účtem Plus od Skip Pay

Žádné poplatky ani úroky

Žádné poplatky ani úroky

Platba až do 50 dnů je zcela zdarma.

 

Ušetříte za dobírku

Ušetříte za dobírku

Zboží zaplatíte až po doručení a nestojí vás to ani korunu navíc.

 

Až 50 000 Kč kdykoli po ruce

Až 50 000 Kč kdykoli po ruce

S účtem Plus vás nezaskočí ani nečekané výdaje.

Pojištění a prodloužená záruka zdarma

Pojištění a prodloužená záruka zdarma

Platí pro drtivou většinu produktů nad 1 500 Kč.  

Jak nakoupit hned a zaplatit až do 50 dnů?

Stačí si zdarma pořídit účet Plus od Skip Pay a nakoupit s ním. Na první objednávku pak navíc získáte slevu 100 % až do výše 1 000 Kč.

 

 

  1. Pořiďte si účet Plus od Skip Pay, který je zcela zdarma.
     
  2. Udělejte si radost nákupem na Sperky.cz
     
  3. V košíku vyberte metodu úhrady "Nejdřív vyzkouším, až pak zaplatím" od Skip Pay nebo zvolte platbu kartou online a použijte vaši novou Skip Pay kartu.
     
  4. Každý měsíc vám Skip Pay pošle do Zákaznické zóny souhrnné vyúčtování vašich nákupů, které jednoduše zaplatíte bankovním převodem nebo platební kartou do 20. dne v následujícím měsíci.
Jak nakoupit a zaplatit až po Vánocích?

Co když se rozhodnete do 14 dnů zboží vrátit?

Jednoduše nám ho pošlete zpět. Jakmile zboží vrátíte, zašlete Skip Pay doklad o vrácení na info@skippay.cz.

 

Co je dobré vědět

Jak získám slevu až 2 200 Kč?

Maximální celková výše slevy je 2 200 Kč, přičemž sleva 100 % až do výše 1 000 Kč platí pouze na první nákup se Skip Pay po zřízení Klientského účtu Plus. Nakoupit můžete na e-shopu Vivantis.cz. Přečíst kompletní podmínky.

Dalších 12× 100 Kč můžete při aktivním nakupování se Skip Pay využít kdekoliv. Získáte je každý měsíc, pokud uděláte 5 plateb Skip Pay platební kartou nebo Odloženou platbou a nakoupíte alespoň za 10 000 Kč. Přečíst kompletní podmínky.

 

Jak získám pojištění a prodlouženou záruku zdarma? 

Po pořízení bezplatného účtu Plus od Skip Pay nic dalšího řešit nemusíte. U drtivé většiny produktů nad 1 500 Kč vám Skip Pay automaticky prodlouží záruku na 3 roky a na rok je pojistí proti rozbití a krádeži. Na co všechno se ochrana vztahuje, ochrana vztahuje, se dozvíte v pojistných podmínkách.

 

Co když budu chtít vrátit pouze část objednávky?  

Můžete tak udělat osobně na výdejním místě v Praze a v Chrudimi, nebo zboží zaslat na adresu: 
 
VIVANTIS a.s., reklamační oddělení  
Pardubická 528, Hala číslo 41  
537 01 Chrudim  
 
Jakmile zboží přijmeme, snížíme vám u Skip Pay částku k zaplacení. 

 

Může účet Plus se Skip Pay kartou získat každý? 

Bohužel ne. Každá jednotlivá žádost o účet Plus podléhá schvalování podle interních směrnic a nařízení od ČNB. Získání účtu Plus proto není garantováno. 

 

Jak zjistím, kdy mám své nákupy zaplatit?

Datum, do kdy je potřeba nákupy zaplatit, vám spolu s dalšími informacemi zašleme e-mailem a notifikací do mobilní aplikace. Kdykoli ho také najdete ve svém Klientském účtu na skippay.cz a s blížící se splatností vám ho ještě včas připomeneme.

 

Co když se s platbou zpozdím? 

To se občas může stát každému. Pokud k tomu dojde, Skip Pay se vám připomene do 5 dnů od data splatnosti a dále pak vždy po dalších 5 dnech. S každým připomenutím je spojený manipulační poplatek 100 Kč po prvních 5 dnech a poté 300 Kč za každých dalších 5 dnů. Jak vidíte, zpozdit se není nic hrozného, přesto je vždy lepší nákupy zaplatit včas. 

 

Můžu si odložit platbu na další měsíc?  

Jasně. Za férový poplatek 3,50 Kč za každou odloženou stokorunu si můžete posunout až 95 % útraty na další měsíc. 

 

Chci účet Plus. Jak probíhá jeho získání?  

Získání účtu Plus zvládnete během 10 minut online. Stačí kliknout na tlačítko níže, vyplnit nezbytné údaje a ověřit se prostřednictvím internetového bankovnictví. Po úspěšném ověření získáte až 50 000 Kč na nákupy, až 50 dní na jejich zaplacení, automatické pojištění zboží proti rozbití a krádeži, automaticky prodlouženou záruku na 3 roky a další skvělé výhody. 

  

Jaké jsou podmínky této akce?

Sleva 100 % až do výše 1 000 Kč na první nákup s účtem Plus od Skip Pay je určena pro zákazníky, kteří si pořídí účet Plus se Skip Pay kartou a zatím nevyužili žádnou jinou slevovou akci (moneyback) od Skip Pay. Skip Pay kartu získáte automaticky k účtu Plus, který je součástí bezplatného revolvingového úvěru od Skip Pay. Každý klient může využít pouze jednu slevovou akci, nelze je kombinovat. Pokud byste účet Plus do 12 měsíců od uplatnění slevy zrušili, musel by vám Skip Pay slevu odebrat.