loading
loading
 
Nalezeno 21 produktů

+Filtr

Značka

Skrýt

Cena

OdDo

Skrýt

Barva

Povrchová úprava

Vymazat

Vivadays
Nalezeno 21 produktů

Řadit dle:

Nahoru

Nalezeno 21 produktů

Troli Bubble - jedinečné šperky, které si zamilujete!

Šperky s puncem luxusu. Jedinečné a krásné. A za skvělou cenu. Přesně takové jsou šperky z kolekce Troli Bubble - prsteny a přívěsky s krystaly Swarovski. Mimořádně krásné šperky, které vám na první pohled učarují.

Prsteny, které nemusíte na koupání sundávat?

Ano, takové rozhodně existují. Většinu prstenů i dalších šperků, které máte doma, musíte na koupání sundávat, obzvláště pak ty, které jsou zdobené kameny, krystaly Swarovski nebo zirkony. Lepidlo, kterým jsou kameny lepeny, se může ve vodě podmáčet a ozdoby pak ze šperků opadávají. Prsteny Troli Bubble jsou ale výjimečné v každém ohledu. Krystaly Swarovski jsou do plastového základu zataveny během výroby, nebylo použito žádné lepidlo ani jiný materiál, který by se mohl ve vodě rozmáčet. A takové odolné šperky musí chtít přece každý!

Odolají mořské slané vodě i chlorovanému bazénu

Nevěřili jsme, proto jsme vzali prsteny Troli Bubble na dovolenou a vyzkoušeli jejich odolnost na vlastní pěst. Zvládly koupání v moři i ve chlorovaném hotelovém bazénu. Ani po každodenním máčení ve vodě držely krystaly Swarovski jako přibité. Navíc se ne sluníčku a v čiré vodě nádherně třpytily a přitahovaly pozornost všech kolem.

Buďte hvězdou pláže!

Výběr z mnoha barev je natolik široký, že je možné prsteny a přívěsky střídat právě podle outfitu, nebo podle plavek tak, abyste ladila kamkoli jdete. S takovým šperkem se doslova blýsknete a stanete se nefalšovanou královnou pláže. Prsteny a přívěsky Bubble však nejsou určeny pouze pro letní sezónu. Skvěle doplní barevný outfit na party nebo jednoduchý business look. Vzhledem ke skvělé ceně jich můžete mít hned několik a střídat je podle nálady.

Zamilujte se, pořiďte si šperky Troli Bubble!

Lhůta na vrácení 1 rokx
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni