loading
loading
 
Nalezeno 792 produktů

+Filtr

Cena

OdDo

Skrýt

Barva

Vymazat

Nalezeno 792 produktů

Řadit dle:

Nahoru

12345....14

Nalezeno 792 produktů

Stříbrné náušnice

Náušnice patří mezi neodmyslitelné dámské doplňky. Krásně zdobí linii tváře a podtrhují půvab každé ženy. Nabídka náušnic je velmi pestrá, ženy mohou vybírat z nepřeberného množství variací co se tvaru, ozdob a velikosti týče. Cena náušnic se odvíjí od materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Mezi oblíbený materiál patří nepochybně stříbro. Stříbrné náušnice jsou pevné, odolné a velmi dobře vypadají. Pojďme si tento oblíbený produkt více přiblížit.

Kde se vzalo stříbro?

Stříbro je bílý, lesklý a tažný ušlechtilý kov, který má vysokou tepelnou a elektrickou vodivost. Obvykle se nachází ve sloučeninách s dalšími kovy, ryzí stříbro lze najít jen velmi vzácně. Historie stříbra je velmi bohatá. Říká se, že v ČR se těžilo již v sedmém století. Největší rozmach těžby připadá na 13. a 14. století. Ložiska stříbrných rud se nacházela například v Jihlavě, v Kutné Hoře, v Příbrami, Jáchymově, Havlíčkově Brodě, Kolíně a v Českém Krumlově.

Nejstarší nálezy opracovaného stříbra jsou staré více než 4 tisíce let. Zajímavostí je, že za dob krále Šalamouna ve starověkém Izraeli bylo stříbra tolik, že nebylo vůbec považováno za cenné. Ovšem jedny z největších stříbrných dolů vůbec se nacházely ve Španělsku.

Lidé, zejména ženy, se odedávna rádi zdobili. A právě stříbro se stalo naprosto ideálním materiálem pro výrobu šperků. Stříbrné náušnice patří k nejoblíbenějším doplňkům, které používaly ženy na celém světě. Jejich design se postupem času měnil.

stribrné náušnice

Nechte se inspirovat stříbrnými náušnicemi

Stříbrné náušnice dokážou dokonale podtrhnout vaši image. Není divu, že si je oblíbil i samotný egyptský král Tutanchamon. Nejsou totiž zdaleka určeny pouze ženám, ale také muži se mohou ozdobit. Největšího rozmachu se náušnicím dostalo v 17. století s příchodem výstřihů a vyčesaných účesů. Drahé kovy zdobily překrásné drahokamy. Tehdy byly náušnice velmi těžké, což mohlo způsobit značné nepohodlí. Dnes už si můžete vybrat přesně takové, které vám budou vyhovovat. Mezi nejoblíbenější patří jednoduché pecičky, visací či kruhové náušnice nebo náušnice s perlou.

stribrné náušnice

Vyberte si podle svého vkusu

Stříbrné náušnice kruhy jsou velmi oblíbené zejména u mladých lidí. Jde o klasický a velmi jednoduchý vzor, který je doslova nadčasový a nepodléhá módním trendům. Při nákupu stříbrných náušnic kruhů je třeba věnovat pozornost jejich průměru a tloušťce. Můžete zvolit drobné, téměř nepatrné kroužky, nebo naopak velké a výrazné kruhy, které nikdo nepřehlédne. Velmi vkusně a něžně působí například stříbrné náušnice kruhy s drobnými krystalky.

Stříbrné náušnice se zirkony představují cenově dostupnou variantu pro každého. Pokud toužíte po vkusném a kvalitním šperku, pak místo zlata a briliantů můžete sáhnout po levnějším stříbru a zirkonech, které jsou na první pohled téměř k nerozeznání od drahých kamenů. Jemný bílý lesk stříbrných náušnic je dokonale zvýrazněn třpytem zirkonů, které mohou být čiré nebo barevné.

Stříbrné náušnice visací oceníte tehdy, pokud máte ráda výraznější šperky, které budou krásně lemovat vaši tvář. Visací náušnice jsou často zdobeny krystaly v různých tvarech a barevných kombinacích. Zapínání je obvykle na puzetku nebo klasické. Visací náušnice s klasickým zapínáním jsou vhodné také pro malé děti.

Další možností jsou stříbrné náušnice pecky. Náušnice jednoduše „vsadíte do ucha“ tak, aby vám dobře držely a zároveň nikde netlačily. Jde o velmi oblíbený způsob zapínání, který však nevyhovuje každému.

Milujete perly? Pak zvolte stříbrné náušnice s perlou, které jsou symbolem něhy a romantiky. Tyto náušnice se hodí zejména ke společenským příležitostem.

Lhůta na vrácení 1 rokx
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni