Přeskočit na hlavní obsah
Doprava ZDARMA od 2 000 Kč | 2 měsíce na vrácení

Produktové obrázky

Marc Malone

Blyštivý tenisový náramek se světle růžovými zirkony Braelynn MCB24036G

Akce s kódem
-17 % 460 Kč
381 Kč
Doporučená maloobchodní cena 1 390 Kč

Kód: sML0239
Doprava ZDARMA od 2 000 Kč
2 měsíce na vrácení

  • Dámský tenisový náramek značky Marc Malone, 
  • vyrobený z kvalitní oceli, která je pozlacena PVD povlakem, 
  • lemovaný světle růžovými zirkony s precizním bagetovým výbrusem, 
  • délka náramku: 16 cm, s možností prodloužení až o 4 cm, 
  • zapínání pomocí karabiny, 
  • rozzařte své zápěstí třpytivým šperkem.

Přívěsek na konci prodlužovacího očka nemusí být součástí některých šperků Marc Malone.

Související produkty

Marc Malone - Dvojitý řetízkový náramek Holly Gold Bracelet MCB24021G
-69 %Akce s kódem
307 KčPůvodní cena:979 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Okouzlující pozlacený řetízkový náramek MCB250168G
-17 %Akce s kódem
351 KčPůvodní cena:424 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Pozlacený náramek s čirými zirkony Amelia MCB24032G
-17 %Akce s kódem
254 KčPůvodní cena:305 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Módní pozlacený náramek Sylvia Gold Bracelet MCB24029G
-69 %Akce s kódem
244 KčPůvodní cena:799 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Pozlacený dvojitý náramek Leaf Gold MCB260614G
-71 %Akce s kódem
416 KčPůvodní cena:1 449 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Trojitý řetízkový náramek Velmora Gold MCB260833G
Akce s kódemVýhodné
319 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Trojitý řetízkový náramek MCB250181G
-65 %Akce s kódem
423 KčPůvodní cena:1 219 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Půvabný korálkový náramek pro ženy Opal MCB250359G
-17 %Akce s kódem
381 KčPůvodní cena:459 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Pozlacený korálkový náramek Layla Gold Bracelet MCB23015G
Akce s kódemVýhodné
385 Kč
pozítří u vás

Marc Malone - Pozlacený řetízkový náramek Raegan Gold Bracelet MCB23064G
Akce s kódemVýhodné
256 Kč
pozítří u vás

Mohlo by Vás zajímat

JwL Luxury Pearls - Náhrdelník s pravými bílými perlami JL0264
Akce s kódemBestseller
1 970 Kč
pozítří u vás

Troli - Půvabný pozlacený piercing z titanu VSE6015G-PET
Akce s kódemVýhodné
69 Kč
pozítří u vás

Troli - Sada elegantních náušnic - pecky Silver (12 párů)
Akce s kódemVýhodné
189 Kč
pozítří u vás

Troli - Moderní šperkovnice s 9 zásuvkami
Akce s kódemBestseller
1 599 Kč
pozítří u vás

Soliter - Překrásné náušnice princezny Kate Middleton 436 001 00478 04
Akce s kódemBestseller
1 299 Kč
pozítří u vás

Beneto - Stylový stříbrný náramek Vločka AGB638/21
Akce s kódemVýhodné
263 Kč
pozítří u vás

Troli - Růžově pozlacené ocelové náušnice s krystaly
Akce s kódemVýhodné
229 Kč
pozítří u vás

Troli - Dámský pozlacený náramek Hádek VAAXE509
Akce s kódemVýhodné
159 Kč
pozítří u vás

Troli - Pomůcka pro zmenšení velikosti prstenu
Akce s kódemBestseller
59 Kč
pozítří u vás

Troli - Jednoduché ocelové náušnice Kroužky
Akce s kódemBestseller
169 Kč
pozítří u vás

Troli - Kruhové náušnice z oceli se zirkony VHLLE2008S
Akce s kódemVýhodné
159 Kč
pozítří u vás

Troli - Něžná ocelová labreta s krystaly Motýlek
Akce s kódemVýhodné
159 Kč
pozítří u vás

Pandora - Půvabný stříbrný korálek Maminka Moments 790800C00
468 Kč
pozítří u vás

Brilio Silver - Stříbrný náhrdelník se zirkony a pravou perlou NCL219W
Akce s kódemS dárkem
1 049 Kč
pozítří u vás

Brilio Silver - Stříbrné asymetrické náušnice se zirkony EA616W
-26 %S dárkem
222 KčPůvodní cena:299 Kč
pozítří u vás

Brilio Silver - Stříbrné náušnice pecky se zelenými zirkony EA592WG
Akce s kódemS dárkem
168 Kč
pozítří u vás

Beneto - Otevřený stříbrný prsten s pravou sladkovodní perlou AGG467
Akce s kódemBestseller
590 Kč
pozítří u vás

AGAIN Jewelry - Něžný stříbrný náramek Infinity Love AJNR0017
Akce s kódem
299 Kč
pozítří u vás

Pandora - Stříbrný srdíčkový korálek Moments 790964
Bestseller
468 Kč
pozítří u vás

Soliter - Něžný stříbrný náhrdelník s andělíčkem 476 001 00145 04
Akce s kódemBestseller
393 Kč
pozítří u vás