Přeskočit na hlavní obsah
Doprava ZDARMA od 2 000 Kč | 2 měsíce na vrácení

Produktové obrázky

Hot Diamonds

Pozlacený náhrdelník Hot Diamonds R Jac Jossa Soul DP956 (řetízek, přívěsek)

Akce s kódem
Doprava zdarma
2 144 Kč

Kód: sHD1763
Doprava ZDARMA od 2 000 Kč
2 měsíce na vrácení

  • Nadčasový náhrdelník značky Hot Diamonds, 
  • z vysoce kvalitního stříbra,
  • pozlacení 18karátovým žlutým zlatem propůjčuje šperku punc luxusu, 
  • přívěsek ve tvaru písmene R,
  • osazený pravými diamanty, jenž se při každém pohybu oslnivě třpytí, 
  • rozměr přívěsku: 0,9 x 0,7 cm, 
  • dodáván včetně řetízku v nastavitelné délce 40-45 cm, 
  • oživte svůj outfit jedinečným šperkem.

Související produkty

Hot Diamonds - Pozlacený náhrdelník Hot Diamonds E Jac Jossa Soul DP943 (řetízek, přívěsek)
-24 %Akce s kódem
1 639 KčPůvodní cena:2 144 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Krásný pozlacený náhrdelník s diamantem a perličkami Jac Jossa Soul DP905
-13 %Doprava zdarma
3 024 KčPůvodní cena:3 495 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Pozlacený náhrdelník Hot Diamonds H Jac Jossa Soul DP946 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódemDoprava zdarma
2 144 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Stříbrný náhrdelník Hot Diamonds Jac Jossa Soul DP967 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódemDoprava zdarma
4 574 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Půvabné kruhové náušnice s diamanty a perletí 2v1 Jac Jossa Soul DE671
Akce s kódemDoprava zdarma
3 556 Kč
pozítří u vás

Hot Diamonds - Pozlacené náušnice s diamanty a perličkami Jac Jossa Soul DE755
-20 %Akce s kódem
1 902 KčPůvodní cena:2 381 Kč
pozítří u vás

Hot Diamonds - Pozlacený náhrdelník Hot Diamonds D Jac Jossa Soul DP942 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódemVýhodné
1 639 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Pozlacený náhrdelník s diamantem a topazy Jac Jossa Soul DP1020 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódemDoprava zdarma
4 222 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Jemný pozlacený náhrdelník s diamantem Jac Jossa Soul DN150
Akce s kódemDoprava zdarma
5 320 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Půvabný pozlacený náhrdelník s diamantem Jac Jossa Soul DN149
Akce s kódemDoprava zdarma
5 533 Kč
do 5. 11. u vás

Mohlo by Vás zajímat

Troli - Uzávěr na náušnice - 2 páry Silicone Silver
Akce s kódemBestseller
79 Kč
pozítří u vás

Beneto Exclusive - Čisticí hadřík na šperky
Akce s kódemBestseller
69 Kč
pozítří u vás

Brilio Silver - Nadčasové stříbrné kruhové náušnice EA020W
Až -25 %Akce s kódem
pozítří u vás

Troli - Ocelový náramek s hvězdičkami
Akce s kódemVýhodné
199 Kč
pozítří u vás

Brilio Silver - Pancer řetízek ze stříbra CN005W
Akce s kódemS dárkem
pozítří u vás

Brilio Silver - Single stříbrná kruhová náušnice se zirkony EA1281W
-37 %S dárkem
219 KčPůvodní cena:349 Kč
pozítří u vás

MOISS - Elegantní stříbrné náušnice pecky se zirkony E0004400
Akce s kódemVýhodné
522 Kč
pozítří u vás

Brilio Silver - Blyštivý stříbrný náhrdelník Srdce NCL53W
-13 %Bestseller
699 KčPůvodní cena:799 Kč
pozítří u vás

Troli - Úchvatná brož s červenými krystaly Větvička Silver
Akce s kódem
199 Kč
pozítří u vás

Troli - Ocelový prodlužovací řetízek (adjusta)
Akce s kódemBestseller
59 Kč
pozítří u vás

Troli - Pozlacené ocelové náušnice pecičky
Akce s kódemVýhodné
129 Kč
pozítří u vás

Beneto Exclusive - Semišová černá dárková krabička KS1
Akce s kódem
60 Kč
pozítří u vás

Troli - Elegantní třpytivá brož Peříčko Silver
Akce s kódem
199 Kč
pozítří u vás

MOISS - Stříbrné dětské náušnice Srdíčko se zirkony E0000652
Akce s kódemVýhodné
340 Kč
do 13. 11. u vás

MOISS - Stříbrné dětské náušnice Květina se zelenými zirkony E0000633
Akce s kódemVýhodné
324 Kč
pozítří u vás

Troli - Sada elegantních náušnic - pecky Silver (12 párů)
Akce s kódemVýhodné
189 Kč
pozítří u vás

Brilio Silver - Stylové dlouhé řetízkové náušnice EA697W
Akce s kódemBestseller
230 Kč
pozítří u vás

Beneto - Krásné peckové náušnice s třpytivým zirkonem AGUP
Akce s kódem
pozítří u vás

Brilio Silver - Dvojitý stříbrný náramek pro ženy BRC187W
Akce s kódemS dárkem
549 Kč
pozítří u vás

Troli - Exkluzivní černá šperkovnice se zrcátkem
Akce s kódemBestseller
1 085 Kč
pozítří u vás