Přeskočit na hlavní obsah
Doprava ZDARMA od 2 000 Kč | 2 měsíce na vrácení

Produktové obrázky

Hot Diamonds

Náhrdelník Hot Diamonds Micro E Clasic DP405 (řetízek, přívěsek)

Akce s kódem
-9 % 1 828 Kč
1 662 Kč
Doporučená maloobchodní cena 1 828 Kč

Kód: sHD0999
Doprava ZDARMA od 2 000 Kč
2 měsíce na vrácení

  • Stylový náhrdelník značky Hot Diamonds s přívěskem ve tvaru písmene E,
  • z vysoce kvalitního stříbra,
  • rhodiovaný povrch - nečerná, zachovává si lesk a je hypoalergenní,
  • osazený pravým diamantem,
  • dodáván včetně stříbrného řetízku v nastavitelné délce 40-45 cm,
  • oživte svůj outfit nadčasovým šperkem.

Související produkty

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro V Clasic DP422 (řetízek, přívěsek)
-9 %Akce s kódem
1 662 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 26. 10. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro H Clasic DP408 (řetízek, přívěsek)
-28 %Akce s kódem
1 324 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro M Clasic DP413 (řetízek, přívěsek)
-9 %Akce s kódem
1 662 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro R Clasic DP418 (řetízek, přívěsek)
-10 %Akce s kódem
1 639 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro N Clasic DP414 (řetízek, přívěsek)
-9 %Akce s kódem
1 662 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 26. 10. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro S Clasic DP419 (řetízek, přívěsek)
-9 %Akce s kódem
1 662 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro C Clasic DP403 (řetízek, přívěsek)
Akce s kódem
1 828 Kč
do 5. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro Z Clasic DP426 (řetízek, přívěsek)
-10 %Akce s kódem
1 639 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro P Clasic DP416 (řetízek, přívěsek)
-10 %Akce s kódem
1 639 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Hot Diamonds - Náhrdelník Hot Diamonds Micro B Clasic DP402 (řetízek, přívěsek)
-10 %Akce s kódem
1 639 KčPůvodní cena:1 828 Kč
do 20. 11. u vás

Mohlo by Vás zajímat

Soliter - Stříbrný šroubovací závit/balónek/uzávěr - 1 ks
Akce s kódem
89 Kč
do 26. 10. u vás

Troli - Stylový trojitý prsten z oceli
Akce s kódemVýhodné
199 Kč
do 26. 10. u vás

Troli - Uzávěr na náušnice - 2 páry Silicone Silver
Akce s kódemBestseller
79 Kč
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Blyštivý stříbrný náhrdelník Srdce NCL53W
-13 %Bestseller
699 KčPůvodní cena:799 Kč
do 26. 10. u vás

Troli - Moderní ocelové náušnice s černým středem
-1 %Bestseller
239 KčPůvodní cena:242 Kč
do 26. 10. u vás

Troli - Dárková taška se zlatou stuhou S
Akce s kódemBestseller
55 Kč
do 26. 10. u vás

Troli - Pozlacená kruhová single náušnice se zirkony VHLLE2008G
Akce s kódemVýhodné
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Single stříbrná kruhová náušnice se zirkony EA1281W
-37 %S dárkem
219 KčPůvodní cena:349 Kč
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Něžný stříbrný náhrdelník se zirkony NCL122W
Akce s kódemS dárkem
999 Kč
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Blyštivý stříbrný náhrdelník s červeným srdcem NCL53WGA
-25 %Novinka
599 KčPůvodní cena:799 Kč
do 26. 10. u vás

Troli - Ocelové náušnice s krystaly
Akce s kódemBestseller
229 Kč
do 26. 10. u vás

Pandora - Stříbrný srdíčkový korálek Moments 790964
Bestseller
468 Kč
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Set šperků s tmavě modrými zirkony Želva SET233WB (přívěsek, náušnice)
-34 %S dárkem
427 KčPůvodní cena:649 Kč
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Nadčasové stříbrné kruhové náušnice EA01W
Až -5 %S dárkem
2 cm2,5 cm3 cm4 cm +3
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Minimalistické stříbrné náušnice EA990W
Akce s kódemNovinka
399 Kč
do 26. 10. u vás

Levien - Náhrdelník s modrým krystalem Guardian Angel
-56 %Akce s kódem
174 KčPůvodní cena:399 Kč
do 26. 10. u vás

Troli - Ocelový náramek s hvězdičkami
Akce s kódemVýhodné
199 Kč
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Romantické stříbrné náušnice Srdíčka EA729W
-13 %Novinka
349 KčPůvodní cena:399 Kč
do 26. 10. u vás

Brilio Silver - Stříbrný set šperků s pravými perlami SET227W (přívěsek, náušnice)
Autumn SaleBestseller
399 Kč
do 26. 10. u vás

Beneto - Dvojitý náramek ze stříbra pro štěstí AGB749/21
Akce s kódem
1 150 Kč
do 26. 10. u vás