Principy ochrany soukromí na Sperky.cz

Sperky.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí

Aktuální info: Jsme tu pro vás. Naše výdejny zůstávají otevřené jako obvykle.
Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení
Zákaznický servis  [email protected] | 468 006 317
Menu

Soutěž o plátěnou tašku a bluetooth speaker značky Karl Lagerfeld

Soutěžte s námi a vyhrajte designovou plátěnou tašku a bluetooth speaker značky Karl Lagerfeld!

Tato ikonická a luxusní značka je známá po celém světě a nabízí nespočet módních kousků, které si zamilujete. Do vyhlášení vítěze soutěže si můžete zkrátit čas prohlédnutím naší pestré nabídky šperků a hodinek Karl Lagerfeld, které vám zaručeně budou slušet. 


Soutěžní otázka:

V jaké zemi se Karl Lagerfeld v roce 1933 narodil?

Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Jméno
Příjmení
E-mail
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
3. Soutěž trvá od 1. 10. 2020 do 31. 10. 2020.
4. Výhercem soutěže se stane soutěžící s pořadovým číslem 299, který správně odpoví na soutěžní otázku a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.
5. Určení výherce proběhne 2. 11. 2020.
6. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou.
7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.
9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

 

Správná odpověď na soutěžní otázku z minulého měsíce:

Jak zní jméno a příjmení zakladatelky značky DKNY? 
c) Donna Karan

Výherkyní se stala Petra Susova