Ballsmania

Jste připraveni na kuličkománii?

Napadlo by vás, že se z dětských hřišť dostanou kuličky až mezi nejoblíbenější bižuterii a seženete s nimi i opravdu luxusní doplňky? Nevíme, nakolik se italská značka Ballsmania inspirovala oblíbenou dětskou hrou, kuličky ale proslavila po celé Evropě. Ballsmania je od roku 2013 registrovaným designem společnosti Mirta Acesorri Moda, která má na starosti módní doplňky pro italské a zahraniční značky. Ve značce Ballsmania vrcholí vášeň společnosti pro módu, kvalitní řemeslo a originalitu. Znovuzrodila dětem důvěrně známé kuličky z pryskyřice a vytvořila milion nových způsobů, jak je nosit a naprosto si je zamilovat.

Ballsmanie: Značka mládí i luxusu

Pestrobarevné kuličky v originálních tvarech a podobách uchvátily školačky i vysoce postavené manažerky. Na značku Ballsmania nedá dopustit ani bývalá anglická premiérka Theresa Mayová. Zástupům fanoušků se nelze divit. Náhrdelníky, prsteny i náramky z kuliček v sobě totiž pojí přizpůsobivost a možnost nekonečných her s barvami.

Nápady přicházejí v  jednoduchosti

Značka Ballsmania věří, že v jednoduchosti se schovává ta nejčistší kreativita. Svým pryskyřicovým kuličkám vdechla nový život, nezbavila je ale jejich identity: osobitý design kuliček mísí se stále novými způsoby nošení, vždy ale zůstává láska k barvám a kuličkám jako takovým. Náhrdelníky, náramky i prsteny Ballsmania vyhovují každému vkusu a nedělají rozdíly. Zamiluje si je zkrátka úplně každý.  

Co je štěstí? Kreativita, vášeň a ...kuličky

Rodinná společnost, která klade důraz na intuici a kreativní prostředí plné výzev a podpory jedinečných nápadů – to je Ballsmania. Ve špercích je znát vášeň pro zářivé barvy, módu a italskou tradici, která svojí bezprostředností určitě nakazí i vás. Možná kuličky skutečně schovávají trochu dětské bezstarostnosti. Možná se můžeme s designovými šperky Ballsmania znovu vrátit do dětství a zažít to, o co se jako dospělí jen vroucně snažíme: ultimátní radost ze života.

Všechny šperky Ballsmania