loading
loading
 
Nalezeno 14 produktů

+Filtr

ONA DNES 2018
Nalezeno 14 produktů

Řadit dle:

Nahoru

Nalezeno 14 produktů

Prsteny Troli Bubble - Vezměte je na dovolenou!

Milujete šperky se Swarovski krystaly? Máte doma několik prstenů, které jsou jimi zdobené? Pak jistě víte, že si na ně musíte dávat pozor, sundávat je i při mytí rukou, natož před koupáním nebo sprchováním. Co kdybychom vám představili prsteny, které jsou krásné, zdobené Swarovski krystaly a navíc odolají vodě? Takové, se kterými se můžete v pohodě koupat v bazénu i v  moři a nijak je nepoškodíte.

Třpytivé skvosty na Mácháč i na Copacabanu

Prsteny Troli Bubble jsou vykládané Swarovski krystaly. Různě velké a barevné kameny jsou zataveny do plastového základu, nemohou se tak podmáčet a odlepit během koupání. Odolají dokonce i slané mořské vodě. Obyčejné prsteny se zirkony nebo jinými kameny jsou lepené lepidlem nebo keramikou. Oba tyto materiály snadno rozmáčíte i při běžném mytí rukou, natož při plavání. Prsteny Troli Bubble však snesou i několikahodinové máčení a o svou krásu a třpyt nepřijdou.

Pořiďte si jich několik a střídejte je

Příznivá cena prstenů z kolekce Troli Bubble vám umožní pořídit si hned několik barevných variant, které můžete různě kombinovat nejen s outfitem, ale také s plavkami. Rozsvítí jednobarevný outfit a zároveň krásně doplní barevné šaty. K prstenům jsme přidali také Troli Bubble náhrdelníky, aby byl váš vzhled dokonalý. Troli Bubble doplňkům neodoláte.

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni