Principy ochrany soukromí na Sperky.cz

Sperky.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí

Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení
Zákaznický servis  [email protected] | 468 006 317
Menu

Pulsmetr iD.LIFE červený 24620 - SLEVA

Značka: Sigma
Pulsmetr je ve slevě z důvodu rozbalení, porušení ochranných přelepů krabičky. Popis a parametry

Popis

Pulsmetr je ve slevě z důvodu rozbalení, porušení ochranných přelepů krabičky.

Každý, kdo se někdy pokoušel zhubnout cvičením, velice dobře ví, jak důležitou roli hraje při tréninku tepová frekvence. Můžete se snažit sebevíc, jakmile ale nedržíte tuto hodnotu na té správné hodnotě, budete potit krev bez viditelného výsledku. Nesnažte se zbytečně a přizvěte si na pomoc odborníka na slovo vzatého - pulsmetr Sigma z kolekce iD.GO.

Měření srdečního tepuId Life HP

Na zadní straně pouzdra těchto hodinek najdete zelenou diodu, která slouží k měření srdečního tepu. Zelená barva je kontrastní k červené barvě krve, hodinky tak tímto způsobem měří tep podle průtoku krve cévami a žílami na zápěstí. Jedná se o první model značky Sigma, který nepotřebuje k zjištění srdečního tepu hrudní pás.

Díky možnosti nastavení tréninku v různých tepových frekvencích a vypočítání maximální tepové frekvence bude váš trénink vždy efektivní. Jakmile dosáhnete maximální tepové frekvence, hodinky vás upozorní vibracemi, že byste měli zvolnit.

Krokoměr a měřič aktivity

Id Life kroky

Součástí hodinek je také krokoměr, díky kterému máte okamžitou informaci o tom, kolik kroků jste daný den ušli. Oceníte i měřič aktivity, který zjišťuje, kolik času věnujete pohybu celkově. Hodnoty se jeden měsíc ukládají do paměti, můžete si tak přímo na hodinkách zjistit statistiky ujitých kroků a času stráveného aktivním způsobem. K zjištění údajů nepotřebujete chytrý telefon.

Na zápěstí se hodinky připínají červeným silikonovým řemínkem, který je velice příjemný na dotyk, odolný proti poškození a díky hypoalergenním vlastnostem vhodný i pro ty nejcitlivější jedince.

 

Tréninkové funkce
Tepová frekvence

Průměrná tepová frekvence

Přednastavené zóny tréninku
Cílová zóna s indikátorem zóny

Alarm zón

Čas v cílové zóně

Výpočet maximální tepové frekvence

Hodiny

Datum

Průměrná rychlost

Celková vzdálenost

Měsíční statistiky tréninku

Vibrační alarm

 

Funkce fitness náramku (krokoměru)
Individuální denní cíl (kroky)

Určené prozatímní cíle (bronz/stříbro/zlato)

Počet kroků

Kalorie

Vzdálenost

Rychlý přístup k aktuální tepové frekvenci

Ostatní funkce
Zámek tlačítek

Indikátor stavu baterie

Osvětlení displeje
Silikonový řemínek

Minerální sklo

Měření tepové frekvence ze zápěstí

Integrovaná USB dobíjecí baterie
Plné zobrazení textu: GB-DE-FR-IT-ES-NL-CZ-PL

Funkce TAP (aktivní displej)

Měření tepové frekvence ze zápěstí
Model iD.LIFE měří tepovou frekvenci ze zápěstí pomocí optického senzoru, odpadá tímto použití hrudního snímače, což je velice komfortní. Během tréninku se tepová frekvence zaznamenává trvale pro vyhodnocení dat tréninku. Mimo trénink si v režimu fitness náramku můžete zobrazit aktuální tepovou frekvenci.
Princip měření pulsu ze zápěstí je následující: pomocí optického senzoru PPG je sledována změna prokrvení tkáně. PPG senzor tvoří světelný zdroj a fotoelektrický člen. Senzor je schopen sledovat změny prokrvení tkáně, ze kterých je pak vypočítána výsledná tepová frekvence.

 

Váš fitness „kouč“
Na grafickém indikátoru je možno sledovat cílovou zónu. Pomocí tohoto grafického zobrazení na displeji a způsobu vibrací je dána zpětná vazba při překročení nebo nedosažení cílové zóny.
Indikátory 4 zón se automaticky nastaví dle zadaných údajů (pohlaví, datum narození, váha). Jedna zóna lze nastavit subjektivně podle potřeb uživatele.


Popis tréninkových funkcí
Feedback
(zpětná informace) - není-li vybrána cílová zóna, zobrazí Vám iD.LIFE na displeji status vašeho tréninku na základě vaší tepové frekvence. V závislosti na aktuálním zatížení se zobrazí status – regenerace / kardio / fitness / výkon / rychlost.

 

Cílové zóny – zvolíte-li některou z přednastavených cílových zón (vypočítá se na základě Vaší maximální tepové frekvence) :
Regenerace (0-60% TFmax): regenerace svalstva, zlepšení metabolismu, snížení stresu, relaxace
Kardio (61-70% TFmax): zlepšuje zdatnost, urychluje regeneraci, podporuje metabolismus, efektivní spalování tuků
Fitness (71-80% TFmax): zlepšení aerobní úrovně, vede ke snadnějšímu zvládání střední zátěže
Výkon (81-90% TFmax): zvýšení maximálního výkonu, vytrvalosti
Rychlost (více než 90% TFmax): maximální úsilí, zvýšení maximálního výkonu, rychlosti

Vlastní: možnost nastavení dle individuálních preferencí

TAP displej
Poklepáním na displej pro rychlé přepínání mezi zobrazenými informacemi o tréninku. Oceníte zejména v zimě, kdy není nutno sundávat rukavice a pohodlně jen poklepem přepnete. Poklepáním na displej v režimu fitness náramku aktivujete podsvícení displeje.

Statistika až 12 měsíců
Na displeji je možno jednoduše a kdykoliv prohlédnout měsíční statistiky o trénincích a o aktivitách.
Zobrazené hodnoty jsou: počet tréninků / čas tréninku / vzdálenost / kalorie / časy v cílových zónách /
dosažené denní trofeje (bronz/stříbro/ zlato).

Popis funkcí fitness náramku
Grafika v podobě panáčka je trvale zobrazována ve spodní části displeje a zobrazuje posunem po displeji Váš pokrok k dennímu cíli. Přepínáním tlačítek (vlevo a vpravo) procházíte měřenými údaji fitness náramku - indikátor denní aktivity / kroky / kalorie / vzdálenost / aktuální tepová frekvence.
Grafické zobrazení dosaženého denního cíle: je zobrazován malým panáčkem.
Indikátor denní aktivity: je graficky zobrazována fáze dosažené denní úrovně. Cíl je pro každý den rozdělen do tří trofejí - bronz/stříbro/ zlato. Denní cíl je přednastaven na 10.000 kroků, v nastavení je možno tento cíl přizpůsobit vlastním potřebám.
Kroky: počet kroků za aktuální den.
Kalorie: zobrazuje množství spálených kalorií za aktuální den nejen během cíleného tréninku, ale i spálené kalorie v rámci fáze bazálního metabolismu.
Vzdálenost: je vypočítána na základě kroků a frekvence kroků. Při rychlejším tempu se předpokládá delší krok.
Aktuální tepová frekvence: zobrazí aktuální tepovou frekvenci.

Rychlost + vzdálenost

iD.LIFE měří rychlost v jednotkách km/h nebo min/km a vzdálenost. Rychlost a vzdálenost jsou měřeny pomocí integrovaného 3D akcelerometru. Změřená vzdálenost je vypočítávána na základě údajů z tohoto snímače pohybu.

Integrovaná USB dobíjecí lithiová baterie
Baterii lze nabíjet buď z počítače pomocí přibaleného microUSB kabelu nebo přímo z elektrické sítě. USB port je umístěn na spodní straně a je chráněn pružným silikonovým těsněním. Baterie má životnost až 18 dní.

Osvětlení displeje

Osvětlení displeje umožní trénovat kdykoliv/kdekoliv a mít přehled o tréninku i ve tmě.

Velký displej
Na velkém displeji jsou údaje zobrazeny velkými číslicemi, písmeny a grafickými symboly pro nejlepší možnou čitelnost a jednoduchost.
Rozměry: výška x šířka x hloubka: 41mm x 38mm x 13,4mm
Displej: výška x šířka: 27mm x 27mm

Robustní minerální sklo
Díky použití minerálního skla je displej maximálně odolný proti poškrábání. Další výhodou je vynikající čitelnost displeje i na přímém slunci.

Tlačítka
Intuitivní ovládání třemi tlačítky. Dvě spodní tlačítka přepínají mezi položkami menu nebo hodnotami dopředu a dozadu. Horní tlačítko potvrzuje akci.

Vibrace
Dva druhy vibrací na zápěstí dávají další zpětnou vazbu při překročení nebo nedosažení cílové zóny.

Silikonový řemínek
Silikonový nastavitelný řemínek pulsmetru je velice příjemný a pohodlný na celodenní nošení. Dvojitá spona je pevná a zabraňuje uvolnění.

Obsah balení
Pulsmetr iD.LIFE
MicroUSB nabíjecí kabel

Náš tip

Poznámka

Hodinky jsou dodávány s originální Sigmakrabičkou Sigma.

Parametry

Chronograf
Žádný chronograf
Záruka
2 roky
Typ strojku
Quartz - baterie
Pouzdro
plast
Řemínek
silikon
Barva řemínku/tahu
červená
Sklo
minerální
3 ATM/3 BAR

Funkce

Ostatní
Monitor srdečního tepu - integrovaný - tréninkové funkce - krokoměr
dny
:
hodiny
:
minuty
:
sekundy